Аналіз крові на рак мозку розробили вчені

світі аналіз крові на рак мозку» title=»Розроблено перший у світі аналіз крові на рак мозку» />

© freepik/freepik «Рідка біопсія» має допомогти у ранній діагностиці раку мозку, особливо тим пацієнтам, кому небезпечно робити традиційну біопсію.

Розроблено перший у світі аналіз крові на рак мозку, повідомляє The Guardian.

Дослідники із Центру передового дослідження пухлин головного мозку, яким управляє Імперський коледж Лондона та Імперський коледж охорони здоров’я NHS, виявили, що тест може точно діагностувати низку пухлин головного мозку, включаючно з гліобластомою (ГБМ) – типом раку мозку, що найбільш часто діагностується. Команда заявила, що тест мав «високу аналітичну чутливість, специфічність та точність».

«Це революційне дослідження може призвести до більш ранньої діагностики та покращення результатів лікування пацієнтів з пухлиною головного мозку», – сказав Ден Ноулз, виконавчий директор благодійної організації Brain Tumor Research.

Аналіз крові TriNetra-Glio, розроблений за фінансової підтримки Datar Cancer Genetics, працює шляхом ізоляції гліальних клітин, які вирвалися з пухлини та циркулюють у крові. Ці клітини позначають і потім можуть ідентифікувати під мікроскопом.

У разі успішного проходження всіх випробувань тест стане доступним для пацієнтів через два роки.

Раніше вчені розробили аналіз крові, який виявляє хворобу Альцгеймера ще до появи симптомів.

Важливо! Ця публікація заснована на останніх та актуальних наукових дослідженнях у сфері медицини та має виключно загальноінформаційний характер. Публікація не може бути підставою для встановлення будь-яких діагнозів. Якщо ви захворіли або потребуєте діагнозу, зверніться до лікаря!

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *