Видалення WhatsApp і Telegram з китайського AppStore — Apple пішла на вимогу Китаю

Apple видалила WhatsApp і Telegram з китайського AppStore на вимогу Пекіна

Apple видалила програми з AppStore на вимогу Китаю © Скріншот Youtube Видалено також месенджер Signal.

Компанія Apple видалила з магазину додатків AppStore у Китаї програми Meta, включаючи WhatsApp та Threads, а також месенджери Telegram та Signal, повідомляє Bloomberg. Це було зроблено у відповідь на вимогу Пекіна.

Apple, яка послідовно дотримується одного з найжорсткіших у світі режимів інтернет-цензури, заявила, що Адміністрація кіберпростору Китаю вимагала видалити програми з міркувань національної безпеки.

Накази про видалення програм є частиною програми з очищення, яка була ініційована у 2023 році. Вона повинна допомогти видалити багато незареєстрованих програм з магазину для iOS і Android. У серпні Китай зобов’язав усіх розробників програм зареєструватися в уряді або припинити розробку.

Використання месенджерів, таких як WhatsApp, вже давно заборонено у Китаї, але місцеві користувачі могли користуватися ними за допомогою VPN. Заборона сприяла розквіту китайських програм, таких як WeChat від Tencent.

Річ Бішоп, співзасновник і головний виконавчий директор консалтингової компанії AppInChina, заявив про те, що нововведення означає, що користувачі в Китаї будуть «обмежені лише китайськими програмами з невеликою кількістю міжнародних».

Нагадаємо, директор ФБР Крістофер Рей заявив про те, що пов’язані з китайським урядом хакери проникли в об’єкти критичної інфраструктури США і чекають відповідного моменту, щоб завдати нищівного удару.

16 квітня спікер Палати представників Майк Джонсон повідомив республіканцям, що на цьому тижні він спробує ухвалити чотири окремі законопроекти: про надання допомоги Ізраїлю, Україні, Тайваню, а також пакет, що містить заборону TikTok у США.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *