Туалетний папір може замінити листя Plectranthus barbatus

Не лише для бідних: рослина, яка може замінити туалетний папір

Активіст Робін Грінфілд закликає людей вирощувати власний «туалетний папір» – листя Plectranthus barbatus. © Robin Greenfield / Facebook Рослина може стати екологічною альтернативою традиційному засобу.

Листя рослини Plectranthus barbatus може замінити промисловий туалетний папір, вважає фахівець-травник із Національного музею Кенії Мартін Одіамбо. 

«Plectranthus barbatus, – каже Мартін, – це африканський туалетний папір. Сьогодні багато молодих людей взагалі не знають про існування цієї рослини, але вона має потенціал стати екологічно чистою альтернативою туалетному паперу», – каже Мартін, якого цитує ВВС.

Листя цієї рослини м’яке і має м’ятний аромат. За розміром воно приблизно таке ж, як прямокутники промислового паперу. У сільській місцевості Африки його вже давно використовують в гігієнічних цілях.

Активіст-еколог зі США Робін Грінфілд уже п’ять років користується в туалеті листям Plectranthus barbatus. Він вирощує близько 100 рослин Plectranthus barbatus і ділиться саджанцями з усіма охочими створювати свій власний туалетний папір.

«Багато людей вважають, що листям замість туалетного паперу користується лише бідні, але я хотів би їм нагадати, що промисловий папір теж роблять з рослин, тільки перероблених промисловим чином», – каже він.

Нагадаємо, раніше вчені вперше зняли на відео те, як рослини спілкуються між собою.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *