Telegram в Іспанії заблокував суд – ЗМІ

В Іспанії суд тимчасово заблокував месенджер Telegram

© depositphotos/rafapress З таким позовом звернулись п’ять медіакомпаній.

Верховний суд Іспанії постановив заблокувати роботу месенджера Telegram після скарги медіакомпаній на те, що він дозволяє користувачам завантажувати контент компаній без дозволу. Про це повідомляє Reuters з посиланням джерело в суді.

Зазначається, що роботу Telegram в Іспанії буде тимчасово призупинено з понеділка, 25 березня. З такою вимогою до суду звернулися медіакомпанії Atresmedia, EGEDA, Mediaset і Telefonica.

“Суддя Сантьяго Педрас погодився заблокувати послуги Telegram в Іспанії на час розслідування позовів”, – пише агентство. 

За словами джерела Reuters, блокувати Telegram повинні оператори мобільного зв’язку.

За даними антимонопольного відомства CNMC, Telegram є четвертим за популярністю месенджером в Іспанії. Ним користуються майже 19% іспанців, опитаних CNMC.

Нагадаємо, Іспанія звернулася до Європейського Союзу з проханням зайняти більш жорстку позицію щодо імпорту російського скрапленого природного газу, забезпечивши країнам можливість блокувати його без перенаправлення поставок до сусідів. Після вторгнення в Україну поставки з Росії подвоїлися і склали приблизно п’яту частину її газового імпорту в минулому році.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *