ШІ для перетворення тексту на картинку — Google представила новий інструмент ImageFX

Google представила новий сервіс для перетворення тексту на зображення

Google створила новий інструмент для перетворення тексту на картинку © Google Він працює під управлінням штучного інтелекту.

Компанія Google представила новий інструмент ImageFX під управлінням штучного інтелекту, призначений для перетворення тексту на зображення. Повідомлення про це з’явилося у блозі компанії.

Розробники відзначили, що інструмент отримав швидкий інтерфейс «з виразними фішками», які дозволяють швидко експериментувати при створенні зображень.

Компанія також оновила інструмент створення музики на основі тексту, MusicFX. Тепер користувачі можуть створювати мелодії довжиною до 70 секунд та музичні цикли, а також завантажувати свої твори та ділитися ними з друзями.

Створені картинки та музика будуть позначені спеціальною вотермаркою SynthID, невидимою та нечутною для користувачів. Але її розпізнаватиме пошуковик Google. Крім того, усі зображення, створені за допомогою ImageFX, включають метадані IPTC. Це дозволить користувачам отримати більше інформації, коли вони стикаються із зображеннями, створеними за допомогою штучного інтелекту.

Раніше кандидат юридичних наук Сергій Козьяков розповідав у статті для ZN.UA, якою має бути державна політика щодо розвитку та небезпеки ШІ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *