Політ Starliner з астронавтами на борту – запуск корабля Boeing відклали

Історичний запуск корабля Starliner з астронавтами відклали: чому

Політ Starliner з астронавтами перенесли © Boeing Затримка пов’язана з проблемами з ракетою Atlas V.

Запуск корабля Starliner компанії Boeing з астронавтами на борту перенесли. Перенесення пов’язане з проблемою з «клапаном скидання кисню на ступені Centaur на Atlas V», повідомляє Space.com з посиланням на заяву NASA.

Ракета виробництва United Launch Alliance здійснює польоти на орбіту з 2002 року. Запуски завершуються зі 100% успіхом, але це має бути перший запуск із астронавтами на борту.

«Інженерна група оцінила, що апарат не в такому стані, щоб ми могли розпочати політ сьогодні», — заявив представник Центру управління польотами в ефірі. Запуск скасували за дві години до запланованого часу польоту.

Наступна можливість запуску відкриється не раніше ніж 10 травня.

Коли запуск все ж таки відбудеться, Starliner доставить на Міжнародну космічну станцію (МКС) екіпаж, який складатиметься з астронавтів Баррі «Бутча» Вілмора та Суні Вільямс. Очікується, що вони проведуть на орбіті близько тижня.

Коли Вілмор і Вільямс полетять у космос, вони стануть першим екіпажем, який зробив це зі станції космічних сил на мисі Канаверал з часів «Аполлона-7» у 1968 році. Вони також стануть першими астронавтами, які здійснили політ на ракеті Atlas, відколи це зробив Гордон Купер, який полетів на Mercury-Atlas 9 у 1963 році.

Компанії SpaceX та Boeing розробляють свої космічні кораблі в рамках Програми комерційних екіпажів NASA, в якій агентство співпрацює з приватними підрядниками.

Космічні кораблі Crew Dragon і Starliner повинні бути резервними копіями один одного, що дозволить астронавтам здійснити політ у космос, якщо один з апаратів вийде з ладу.

Нагадаємо, генеральний директор компанії Voyager Space Ділан Тейлор заявив, що до кінця 2020-х років на орбіті Землі з’явиться кілька станцій. І вони будуть призначені для різних цілей.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *