Магнітна буря: супутники Starlink можуть працювати гірше через сонячну активність

Робота супутників Starlink погіршилася через велику сонячну бурю – Reuters

© rafapress / depositphotos Компанія повідомила, що сонячна буря вплинула на якість обслуговування клієнтів.

Starlink, супутникове відділення компанії SpaceX, що належить Ілону Маску, попередило в суботу про «погіршення якості обслуговування», оскільки Земля постраждала від найбільшої за два десятиліття геомагнітної бурі, спричиненої сонячною активністю, повідомляє Reuters.

Starlink володіє приблизно 60% із приблизно 7500 супутників, що обертаються навколо Землі, і є домінуючим гравцем у супутниковому Інтернеті.

Раніше в публікації у соцмережі X Ілон Маск заявив, що супутники Starlink перебувають під сильним тиском через геомагнітну бурю, але поки що витримують навантаження.

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США заявило, що буря є найбільшою з жовтня 2003 року і, ймовірно, триватиме протягом вихідних, створюючи ризик, зокрема, для навігаційних систем, електромереж і супутникової навігації.

Тисячі супутників Starlink на низькій навколоземній орбіті використовують міжсупутникові лазерні канали для передачі даних між собою в космосі зі швидкістю світла, що дозволяє мережі запропонувати інтернет-покриття по всьому світу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пентагон та SpaceX заблокували російським військовим доступ до супутників Starlink.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *