iPhone та MacBook отримають гнучкий екран, Apple випустить складаний смартфон

Розкладний iPhone та гнучкий MacBook: журналісти дізналися плани Apple на наступні роки

Cкладаний смартфон iPhone може побачити світ наприкінці 2026 року. © Згенеровано сервісом DALL-E на запит ZN.UA Провідні виробники смартфонів розглядають гнучкі екрани як технологію майбутнього, однак наразі такі пристрої не користуються шаленою популярністю.

Apple планує почати масове виробництво розкладних смартфонів iPhone та гібридів MacBook і iPad у найближчі два роки, повідомило технологічне медіа 9to5Mac з посиланням на інформацію від інвесторів компанії Apple та звіт  аналітика Haitong International Securities Джеффа Пу.

Згідно з повідомленням журналістів, 20.3-дюймовий складаний гібрид має побачити світ наприкінці 2025 року, а складаний смартфон – наприкінці 2026 року. Компанія обирає розмір для розкладаного iPhone між 7.9 та 8.3 дюйма.

Головний конкурент Apple – компанія Samsung – вивів на ринок розкладні смартфони ще кілька років тому. При цьому смартфони Apple стали найбільш продаваними у світі протягом 2023 року, витіснивши пристрої Samsung: південнокорейська компанія втратила лідерство вперше з 2010 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *