Українська тенісистка Надія Кіченок стала переможницею парного турніру WTA

Фото — instagram.com/nadiakichenok

Українська тенісистка Надія Кіченок виграла парний турнір WTA 250 в японській Осаці. Українка здобула перемогу у парі з німкенею Анною-Леною Фрідзам.

Джерело: результат поєдинку

Українці та німкені вдалося перемогти пару тенісисток — росіянку Анну Калінську та представницю Казахстану Юлію Путінцеву.

Вирішальний матч тривав 1 годину 34 хвилини, обидва сети завершилися на користь українки та німкені — 7:6 та 6:3.

Варто зазначити, що для Кіченок це дев’ятий парний титул у кар’єрі, а для Фрідзам — четвертий. Вони вперше разом виграли парний турнір.

Кіченок та Фрідзам вийшли до фіналу парного турніру в Осаці

У парі з німкенею Анною-Лєною Фрідзам українка переграла у двох сетах мексикано-грецький дует Фернанда Контрерас Гомес / Деспіна Папаміхаїл. Матч тривав рівно 100 хвилин.

Під час першого сета Надія та Анна-Лєна поступалися 1:4, але змогли зрівняти рахунок і навіть вийти вперед. Долю партії вирішив тай-брейк, на якому українська спортсменка та її партнерка двічі відіграли сет-пойнт – 8:6.

У другому сеті суперниці до певного часу йшли очко-в очко. Вирішальним став восьмий гейм, коли Кіченок і Фрідзам взяли гору на чужій подачі. У підсумку 5:2, та українсько-німецький тандем у фіналі.

За перемогу на турнірі Кіченок та Фрідзам змагатимуться з переможницями протистояння Анна Калінська / Юлія Путінцева (-/Казахстан) – Ері Ходзумі / Макото Ніномія (Японія).

До слова, українська тенісистка раніше зіграла 17 фіналів у парному розряді на рівні WTA, з яких тріумфувала у восьми. Половина перемог була здобута в парі з сестрою-близнючкою Людмилою.