Довбик допоміг «Жироні» здобути історичну перемогу в Ла Лізі

Артем Довбик (фото — facebook.com/gironafc)

«Жирона» зуміла перемогти «Вільярреал» з рахунком 2:1 та стати одноосібним лідером Першого дивізіону завдяки голам Артема Довбика та Еріка Гарсії.

Джерело: Girona FC

Жирона здобула перемогу над Вільярреалом

27 вересня «Жирона» провела виїзний матч проти «Вільярреала» в рамках 7-го туру Ла Ліги.

У команді грають українці Віктор Циганков та Артем Довбик, які розпочали гру у стартовому складі.

Перший тайм пройшов без голів. Довбик пробив повз ворота.

Другий тайм почався для «Жирони» якнайгірше. Парехо реалізував максимальний пенальті, вивівши господарів вперед на 49-й хвилині.

Проте реакція від гостей не запізнилася. Довбик скористався пасом Савіньо і зрівняв рахунок.

19 — Equipos que nunca fueron campeones de @LaLiga con 19+ puntos tras sus primeros siete partidos de una temporada:

1932/33 — RCD Espanyol
1952/53 — RCD Espanyol
1979/80 — Sporting de Gijón
2023/24 — GIRONA FC

Histórico. pic.twitter.com/nhncDTaV9q

— OptaJose (@OptaJose) September 27, 2023

А незабаром після цього Ерік Гарсія збільшив рахунок до 1:2, скориставшись чудовим навісом Алейша Гарсії.

Перемога дозволила «Жироні» очолити турнірну таблицю Ла Ліги. В активі команди 19 набраних очок у 7 матчах.

OptaJose повідомляє, що Жирона стала першою каталонською командою, яка очолила турнірну таблицю Ла Ліги після 7-ми турів за останні 70 років. Востаннє це вдавалось Еспаньйолу у сезоні 1952/53.

1953 — Excluding Barcelona, @GironaFC is the first Catalan team to lead alone @LaLigaEN table beyond matchday 7 since Espanyol in matchday 22 of 1952/53 season. Astonishing. pic.twitter.com/2ImMu6cK1R