Полонені захисники Азовсталі ‒ alyona alyona та Jerry Heil на Євробаченні виступили із закликом до світу

Українська делегація на

© alyona alyona/Instagram Під час свого виступу співачки також виголосили заклик на підтримку України.

Делегація від України на пісенному конкурсі «Євробачення-2024» за участі співачок alyona alyona та Jerry Heil одягнули футболки на підтримку українських військовополонених, зокрема захисників Маріуполя.

У такий спосіб артисти хотіли привернути увагу до полонених українських оборонців та закликати світ змусити Росію провести обмін «всіх на всіх», йдеться у дописі alyona alyona у Instagram.

«Хочемо закликати всю світову спільноту зараз, коли максимально велика кількість уваги прикута до нас, зробити так, аби військовополонених обміняли всіх на всіх. Щоб наші хлопці, дівчата, діти повернулися додому, отримали гідне лікування і гідний рівень життя. А найголовніше – вдячність від нас за все те, що вони пережили», ‒ зазначила співачка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Нагадаємо, alyona alyona та Jerry Heil із піснею Teresa&Maria зайняли третє місце на цьогорічному «Євробаченні». Журі конкурсу дали їм 146 балів (5 місце), а від глядачів Україна отримала 307 балів, що дозволило у підсумку дуету посісти третю сходинку.

Виконавиці закінчили свій виступ на конкурсі таким посланням: «Єдність для світу. Мир і свободу Україні».

А у травні 2022 року після свого виступу на «Євробаченні» гурт Kalush Orchestra закликав врятувати Маріуполь і його захисників, які тоді тримали оборону на заводі «Азовсталь» у Маріуполі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *