Євробачення 2024 – хто переможе за прогнозами букмекерів – яке місце прогнозують для alyona alyona та Jerry Heil

«Євробачення-2024»: прогноз букмекерів після другої репетиції alyona alyona та Jerry Heil

alyona alyona та Jerry Heil пророкують четверте місце на «Євробаченні» © Getty Images Представниці України можуть посісти четверте місце.

Пісенний конкурс «Євробачення» стартує вже наступного тижня. У шведському місті Мальме відбуваються репетиції учасників цього року. Представниці України alyona alyona та Jerry Heil провели вже дві репетиції на сцені конкурсу і букмекери оновили свої прогнози щодо місця, яке вони можуть зайняти.

Так, за даними сайту Eurovisionworld, alyona alyona і Jerry Heil можуть посісти четверте місце у фіналі. Імовірність перемоги представниць України оцінюється у 11%, а раніше становила 9%.

Eurovisionworld

Eurovisionworld

Лідером залишається представник Швейцарії Nemo із піснею The Code. Друге місце посідає представник Хорватії Baby Lasagna із піснею Rim Tim Tagi Dim, а третє – Анджеліна Манго з Італії.

«Євробачення-2024» відбудеться у Швеції у травні 2024 року. Півфінали заплановані на 7 та 9 травня, а фінал – на 11 травня.

Нагадаємо, на «Євробаченні-2023» перемогла представниця Швеції Лорін. Це вже друга перемога для співачки, минулого разу вона перемогла у 2012 році.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *