Євробачення 2024 ‒ що сказали alyona alyona та Jerry Heil після виступу

alyona alyona та Jerry Heil прокоментували своє третє місце на

© alyona alyona/Instagram Співачки звернули увагу, наскільки сильними є об’єднані люди.

Учасниці «Євробачення-2024» від України alyona alyona та Jerry Heil, які посіли третє місце на цьогорічному пісенному конкурсі, подякували українцям та іноземцям за підтримку. Співачки зазначили, що виконали мету, з якою вони приїхали ‒ достойно представити країну та нагадати світу про полонених українських військових.

Про це виконавиці розповіли у флешінтерв’ю після закінчення шоу.

«Дякую кожному, хто за нас голосував, хто в нас вірив, хто вкладав свою увагу і навіть тим, хто поливав нас хейтом і ненавидів ‒ це все одно синергія, яка зробила нас сильнішими. Ми щиро вважаємо, що виконали місію, заради якої приїхали на «Євробачення» ‒ щоб українська музика звучала, щоб про полонених пам’ятали, щоб люди боролися за мир», ‒ сказала alyona alyona.

Зі свого боку Jerry Heil зауважила, що українці продовжують показувати світу, наскільки великою силою є об’єднані люди. Вона зауважила, що попри менші бали від журі, які поставили їх на п’яте місце, завдяки голосами глядачів співачкам вдалося зайняти третє місце на конкурсі.

Нагадаємо, свій виступ на «Євробаченні» виконавиці закінчили таким посланням: «Єдність для світу. Мир і свободу Україні».

Також українська делегація на «Євробаченні» одягла футболки на підтримку військовополонених і закликала до обміну «всіх на всіх».

А перемогу вперше в історії «Євробачення» здобула небінарна особа зі Швейцарії Nemo. У їхньому активі 591 бал від журі та глядачів за виконання пісні The Code. На другому місці опинилася Хорватія з 547 балами, а Україна отримала 453 бали.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *