Переляк Німеччини та моторошна травма перед голом на 90+10-й хвилині: відеоогляди матчів Євро-2024

У неділю, 23 червня, матчами у Штутгарті та Франкфурті фінішувала групова стадія у квартеті А чемпіонату Європи з футболу.

Євро-2024. Група А. 3-й тур

ВІДЕО ДНЯ

Швейцарія — Німеччина — 1:1

Голи: Ндойє (28) — Фюллькруг (90+2).

Шотландія — Угорщина — 0:1

Гол: Чобот (90+10).

Обидва матчі, що почалися одночасно, мали турнірне значення для всіх чотирьох команд, хоча німці (5:1 з Шотландією, 2:0 з Угорщиною) та швейцарці (3:1 з угорцями та 1:1 з шотландцями) заздалегідь забезпечили собі вихід до 1/8 фіналу. Підопічним наймолодшого тренера Євро-2024 Юліана Нагельсманна важливо було не програти своїм географічним сусідам, щоб фінішувати у квартеті на першому місці.

У результаті господарі турніру були близькими до фіаско, але у компенсований час форвард німців Фюллькруг врятував бундестім від мікропровалу.

А ось матч Шотландія — Угорщина, на жаль, був затьмарений травмою форварда угорців Варги. Після подачі зі штрафного нападник упав на газон і якийсь час не зміг піднятися самостійно. Лікарі моментально вибігли на поле разом із ношами та спеціальним покривалом, яким закрили футболіста від камер.

1

«Під час зіткнення кілька кісток на обличчі Варги були зламані. Також він отримав струс мозку. На нападника, швидше за все, чекає операція. Ніч він проводить у лікарні Штутгарта. За нього вболіває вся команда!» — йдеться у заяві Федерації футболу Угорщини, опублікованій невдовзі після поєдинку.

Розв'язка ж самої зустрічі настала на 90+10-й хвилині, коли угорці вирвали перемогу і претендують на вихід у плей-оф як одна з найкращих третіх команд.

Підсумкове становище команд: 1. Німеччина — 7 очок; 2. Швейцарія — 5; 3. Угорщина — 3; 4. Шотландія — 1.

Таким чином, Німеччина у 1/8 фіналу 29 червня у Дортмунді оскаржить путівку до чвертьфіналу з другою командою групи С, де грають Англія, Данія, Словенія та Сербія, а на Швейцарію цього ж дня у Берліні чекає поєдинок проти другої команди квартету В (Італія, Албанія чи Хорватія). Що ж до угорців, то поки не відомо, чи зможуть вони потрапити до чотирьох найкращих третіх команд і вийти з групи.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де і коли дивитися пряму трансляцію поєдинку Євро-2024 Україна — Бельгія.