«Динамо» з дебютним голом Себальоса перемогло «Ворсклу» і стало лідером УПЛ: відеоогляд матчу

У середу, 18 вересня, київське «Динамо», яке 25 вересня стартуватиме у Лізі Європи, провело на столичній арені імені Валерія Лобановського перенесений поєдинок 4-го туру української прем'єр-ліги проти «Ворскли».

ВІДЕО ДНЯ

Чемпіонат України. Матч 4-го туру

«Динамо» (Київ) — «Ворскла» (Полтава) — 3:1 (Себальос, 33, Караваєв, 35, Піхальонок, 90+1 — Ійєде, 81). Юніорські склади — 3:0.

«Динамо»: Бущан, Караваєв, Себальос (Михавко, 67), Біловар, Дубінчак, Бражко (Андрієвський, 59), Рубчинський (Піхальонок, 67), Шапаренко (Буяльський, 80), Брагару (Вівчаренко, 67), Кабаєв (Ярмоленко, 75), Герреро (Ванат, 75).

Команда Олександра Шовковського, в «основі» якої дебютували колумбійський центральний захисник Себальос та ексфорвард «Зорі», панамець Герреро, зробила гарний зачин для перемоги протягом двох-трьох хвилин у першому таймі. При цьому Себальос, який залишив поле через травму голови, встиг відкрити рахунок своїм голам за «біло-синіх», точно пробивши головою після подачі кутового.

16. «Оболонь» — 2 (6).

Бомбардири: 6 м'ячів — Олександр Назаренко («Полісся»); 4 — Ігор Краснопір («Рух»); 3 — Олександр Філіппов, Кирило Ковалець (обидва — «Олександрія»), Ілля Квасниця («Рух»), Артем Бондаренко, Данило Сікан (обидва — «Шахтар»), Амбросій Чачуа («Карпати»), Олексій Гуцуляк («Полісся»).

У 7-му турі української прем'єр-ліги зіграють: 21 вересня (субота) — «Чорноморець» — «Карпати» (13:00), «Олександрія» — «Лівий берег» (15:30), «Динамо» — «Рух»(18:00); 22 вересня (неділя) — «Верес» — «Інгулець» (13:00), «Кривбас» — «Ворскла» (15:30), «Полісся» — ЛНЗ (18:00); 23 вересня (понеділок) — «Колос» — «Зоря» (15:30), «Шахтар» — «Оболонь» (18:00).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» у поєдинку чемпіонату України перемогло «Зорю».