В Україні через війну збільшиться захворюваність на інфекційні хвороби — новини України

зросте тяжкість захворювань» title=»У ВООЗ заявили, що через війну в Україні зросте тяжкість захворювань» />

© burst/@matthew_henry У деяких областях існують ризики виникнення деяких інфекційних захворювань.

Керівник офісу ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт прогнозує, що в Україні через війну збільшиться захворюваність на деякі інфекційні хвороби.

«Одне з явищ, яке ми побачимо, — це збільшення тяжкості захворювань. Нам також необхідна підтримка в разі хронічних і неінфекційних захворювань. Щодня триває війна. Це ставить під загрозу дедалі більше цивільних людей», — розповів Хабіхт в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, в деяких областях України слід розглянути ризики конкретних захворювань, зокрема поліомієліту, кору, сказу, холери та дифтерії.

«Загалом ми маємо бути готові до різних інфекційних захворювань, але вони також відрізнятимуться в різних областях», — сказав він.

Хабіхт також наголосив, що в нашій країні 10 мільйонів людей потребують підтримки у сфері психічного здоров’я.

«Це проблема не тільки сьогодення, це також проблема майбутніх поколінь», — додав керівник офісу ВООЗ.

Через повномасштабне вторгнення Росії та постійні ракетні удари багато українців потребують психологічної допомоги. При цьому люди часто з різних причин не звертаються по допомогу до фахівців. У пресслужбі Міністерства охорони здоров’я нагадали номери «гарячих ліній», де можна отримати безкоштовну психологічну підтримку.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *