Чи візьмуть росіяни Вовчанськ? Українські бійці – про ситуацію на Харківщині

Чи візьмуть росіяни Вовчанськ? Українські бійці – про ситуацію на Харківщині 20.06.2024 13:16 Укрінформ Хлопці з підрозділу ГУР МО “Химера”, які боронять один із флангів харківського фронту, розповідають – що відбувається на підступах до міста

Ворог просувається на харківському фронті. Проте на одному з флангів стоять бійці підрозділу ГУР МО “Химери”, які боронять село Тихе та не дають росіянам просунуть на цьому напрямку.

У новому відео проєкту “Український Свідок” – Харківщина, село Тихе, що знаходиться на підступах до Вовчанська. Його боронять хлопці з підрозділу “Химера” у складі спецпідрозділу ГУР МО “Тимура”. Нам вдалося поспілкуватися з ними та дізнатися, що відбувається на цьому напрямку, чи вдається росіянам просуватись та чи під силу ворогу взяти Вовчанськ.

“Місцевий рельєф грає ворогу не на користь, – розповідає замкомбата із позивним “Шендрос”. – Тут усюди балки, перепади висоти та вкрай густі ліси. Технікою заїхати важко. Але вони використовують Баггі та іншу мобільну, швидкісну техніку. Й екіпірування у них стає дедалі якісніше. В цьому плані вони молодці”. Також “Шендрос” розповів про оперативну ситуацію на цій ділянці фронту. “Росіяни намагаються продавити нас із фронту, обійти з лівого флангу та з боку Вовчанська, зайти за спину – каже замкомбата. – Але нам допомагають хлопці з 57 ОМПБр. Вони нищать ворога та дуже нас виручають”.

Чи візьме противник Вовчанськ? “Шендрос” вважає, що росіянам це все-таки вдасться. “Вони робитимуть з міста “сіру зону” глибиною у 10-20 км, – каже боєць. – Це потрібно для того, щоб відтягнути наші сили з інших напрямків – з Донбасу, півдня, Запоріжжя. Вони хочуть постійно тримати нас у напрузі. Ну і, звісно, руйнувати: окрім як руйнувати, ця сволота нічого більше не вміє”.

Росіянам на цьому напрямку вдається просуватися через велику кількість гарматного м’яса. “Путіну байдуже на цих людей, – каже зв’язківець із позивним “Рафік”. – У нього є ціль, він суне й суне. А нам байдуже на те, що йому байдуже: ми залізобетонні та тримаємось до останнього”.

У день зйомок цього матеріалу “Шендрос” святкував свій день народження: бійцю виповнилося 28 років.

«Український Свідок»

ЗСУ Харківщина Війна з Росією Вовчанськ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *