Вишеградський замок в Угорщині – археологи знайшли руїни стародавньої церкви

Під тенісним кортом в Угорщині знайшли унікальні руїни

Археологи знайшли руїни стародавньої церкви © Visegrád Reneszánsza/Facebook Археологи проводять розкопки під Вишеградським замком.

Археологи, які проводять розкопки у Вишеградському замку в Угорщині, виявили руїни церкви Діви Марії, побудованої за правління короля Сигізмунда. Як повідомляє Arkeonews, знахідку зробили під тенісним кортом.

Вишеград – це укріплений середньовічний замок, зі стін якого відкривається вид на Дунай. Археологи, які проводять розкопки, виявили також сліди зіткнень біля склепу, що розташовувався перед розкопаним вівтарем.

Сигізмунд Люксембурзький заснував францисканський монастир, до якого входила церква Діви Марії, збудована поряд із його палацом. Сигізмунд правив як король Німеччини, Богемії, Угорщини та Хорватії, а в 1433 зійшов на престол як імператор Священної Римської імперії. Він помер 1437 року.

Руїни церкви та склепу було виявлено в перший день розкопок. Серед уламків склепу, що звалився, лежали останки трьох тіл. Поруч із ними археологи виявили шпори та три кулі, які були слідами пострілів, що вказало на те, що ці люди могли бути солдатами. Поруч із ними стояла мідна чаша, яка, можливо, використовувалася для оборони, оскільки на її поверхні є вм’ятини від зброї.

Все це вказує на те, що церква не лише була пограбована, а й могла бути місцем кривавого зіткнення.

Вважається, що після того, як османи захопили Вишеград у XVI столітті, будівля впала. У нижній, укріпленій частині замку також виявлені сліди османського поселення, у тому числі монети, османський цвинтар та піч овальної форми.

Раніше археологи, які проводили розкопки на середньовічному цвинтарі у Швеції, виявили 170 срібних монет, що датуються серединою XII століття. Це відкриття кидає виклик існуючим уявленням про похоронні традиції, що існували в цьому регіоні в Середньовіччі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *