Нові види галюциногенних грибів – в Африці знайшли нові гриби – фото

галюциногенних грибів» title=»Вчені знайшли в Африці два нових види галюциногенних грибів» />

В Африці знайшли два нові види галюциногенних грибів © Talan Moult У світі відомо близько 140 видів таких грибів.

Вчені виявили у Південній Африці два нових види психоактивних грибів роду Psilocybe, у результаті кількість видів подібних грибів на континенті досягла шести. Як повідомляє Phys.org, види Psilocybe є одними з найвідоміших і добре вивчених видів психоактивних грибів у світі: описано близько 140 видів.

Відкриття зробили вчені зі Стелленбоського університету та цивільні мікологи. Вони описали два нових види: Psilocybe ingeli та Psilocybe maluti.

Вид Psilocybe ingeli було виявлено у 2023 році на пасовищах у Квазулу-Наталі Таланом Моултом, цивільним мікологом-самоуком. Psilocybe maluti була вперше виявлена на невеликій ділянці Фрі-Стейт у 2021 році Даніелло Малдер, яка відправила фотографії грибів для ідентифікації Ендрю Кілліану, одному з провідних цивільних мікологів Південної Африки, що базується в Сомерсет-Вест.

В обох випадках зразки відправили Брейтену ван дер Мерве для секвенування та аналізу ДНК у лабораторії професора Карін Джейкобс на факультеті мікробіології Стелленбоського університету. Ван дер Мерве – дипломований міколог та провідний автор нового дослідження.

У своїй статті вчені також описали практику використання P. maluti цілителями басуто з гірського королівства Лесото. Вчені вважають, що це перше задокументоване свідчення, що галюциногенні гриби традиційно використовуються в Африці.

Каллен Тейлор Кларк, цивільний міколог і співавтор, працював з Мамосебетсі Сетаті, традиційним цілителем Мосото, щоб задокументувати використання P. maluti у традиційних практиках зцілення.

Ван дер Мерве вважає, що у Південній Африці може існувати більше грибів цього роду. Для їх виявлення необхідно залучити більше цивільних вчених.

Раніше вчений з Нанкінського медичного університету Цзінцзін Хуан та його колеги заявили про те, що підвищення температури змушує гриби мутувати таким чином, що вони стають не лише надінфекційними, а й стійкими до ліків. І це викликає занепокоєння, оскільки наш світ швидко нагрівається.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *