Метали можуть впливати на пам’ять та свідомість, заявили вчені

Свідомість може залежати від того, як ваш мозок поводиться з металами – дослідження

© Згенеровано сервісом DALL-E на запит ZN.UA Вивчаючи, як мозок формує одиниці пам’яті за допомогою катіонів металів, дослідники сподіваються глибше зрозуміти біохімічне формування свідомості та виявити потенційні причини деяких захворювань мозку, таких як Альцгеймер та аутизм.

Вчені з Єврейського університету в Єрусалимі в ході дослідження дійшли висновку, що формування пам’яті в людському мозку пов’язане з роботою металевих елементів, передає Popular Mechanics.

«Ми виявили, що деякі метали, зв’язуючись із матрицею, можуть змінювати її структуру, утворюючи комплекси, які є фундаментальними одиницями пам’яті. Ці металеві комплекси мають здатність взаємодіяти з нейротрансмітерами, що призводить до формування одиниць емоційної пам’яті», – заявили дослідники.

Процес кодування емоційних станів у «позаклітинному матриксі» розходиться із своєрідною ідеєю «теорії інформації», що лежить в основі комп’ютерної інформації. Ці одиниці пам’яті, об’єднані структурними одиницями мозку, додають глибину та значущість свідомого досвіду людини на відміну від штучного інтелекту.

Згідно з результатами дослідження, припускається, що порушення складу металів у мозку може впливати на функції пам’яті, а також виникнення таких хвороб як Альцгеймер і аутизм.

Раніше група вчених з Університету Дьюка (США) з’ясувала, що найдрібніші частинки пластику можуть провокувати зміни в білках мозку, пов’язаних із деякими типами порушення когнітивних функцій, включаючи хворобу Паркінсона.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *