iOS 18 – Apple анонсувала велике оновлення програмного забезпечення восени 2024 року

Apple анонсувала оновлення до iOS 18 з новими можливостями ШІ та більш персоналізованим домашнім екраном

Приклад зміни кольору іконок у iOS 18 © Скріншот Youtube Оновлення програмного забезпечення анонсоване на цю осінь

10 червня віце-президент Apple з програмного забезпечення Крейг Федерігі анонсував велике оновлення програмного забезпечення для iPhone – iOS 18. Заявлене оновлення відбувається невдовзі після оголошення про угоду між Apple та OpenAI щодо використання чат-боту на основі штучного інтелекту ChatGPT у смартфонах iPhone.

«Як і очікувалося, в iOS 18 основна увага приділяється штучному інтелекту та генеративним функціям штучного інтелекту. Як і iPad та Mac, iPhone отримають функцію Apple Intelligence, коли вийде нове оновлення програмного забезпечення цієї осені. Apple позиціонує це як важливий момент, обіцяючи, що нові комплексні функції штучного інтелекту допоможуть вам надсилати електронні листи, заощаджувати час і виражати себе за допомогою простих у використанні підказок», – повідомляє The Verge.

Що стосується функцій штучного інтелекту:

  • Apple заявляє, що ви зможете легко генерувати зображення в повідомленнях. iOS тепер зможе розумніше розставляти пріоритети в сповіщеннях, показуючи вам найважливіше, перш ніж ви перейдете до повного списку того, що ви пропустили. 
  • Асистент Siri від Apple підтримуватиме більш природні взаємодії та зможе відповідати на значно ширший спектр запитань.
  • Siri також може виконувати дії в додатках iPhone від вашого імені. Ви можете попросити її відредагувати зображення або перемістити елементи між різними програмами. Apple заявила, що Siri може знайти фотографію вашого водійського посвідчення, автоматично зчитати номер і вставити його у форму. 
  • Буде можливість створювати будь-які емодзі з функцією Genmoji.

Нагадаємо, Apple планує почати масове виробництво розкладних смартфонів iPhone та гібридів MacBook і iPad у найближчі два роки. Згідно з повідомленням журналістів, 20.3-дюймовий складаний гібрид має побачити світ наприкінці 2025 року, а складаний смартфон – наприкінці 2026 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *