Гугл перекладач тепер розуміє кримськотатарську мову — компанія анонсувала велике збільшення мов у сервісі

У Google Translate додали кримськотатарську мову. Загалом компанія анонсувала понад 100 нових мов

© depositphotos/fotos123 У МЗС відреагували на таке оновлення «перекладача».

У Google Translate з’явилася кримськотатарська мова. У Міністерстві закордонних справ України подякували корпорації за таку ініціативу.

«Google Translate додав кримськотатарську мову до списку доступних перекладів! Дякуємо Google за цю важливу ініціативу, яка демонструє, що багата мовна та культурна спадщина корінних народів України є цінною для світової спільноти», – йдеться у повідомленні МЗС.

Зазначимо, що кілька днів тому Google анонсував появу у своєму «перекладачі» 110 нових мов. Для цього компанія використовує штучний інтелект. Зокрема, 2022 року компанія додала до Google Translate 24 нові мови за допомогою машинного перекладу Zero-Shot, коли модель машинного навчання вчиться перекладати іншою мовою, навіть не бачачи прикладу. 

«І ми оголосили про Ініціативу 1 000 мов – зобов’язання створити моделі штучного інтелекту, які підтримуватимуть тисячу найпоширеніших мов у світі. Тепер ми використовуємо ШІ, щоб розширити різноманітність підтримуваних мов. Завдяки нашій великій мовній моделі PaLM 2 ми запускаємо 110 нових мов у Google Translate, що є найбільшим розширенням за всю історію», – зазначили раніше в Google.

Раніше повідомлялося, що американська компанія Google підтвердила злив у мережу її реальних внутрішніх документів, які стосуються збору даних щодо поведінки користувачів та правил видачі контенту на їхні запити. Google, як правило, зберігає велику секретність щодо того, як працює його пошуковий алгоритм, але ці документи поряд з недавніми свідченнями з антимонопольної справи Міністерства юстиції США надали більшої ясності щодо того, як саме Google ранжує вебсайти.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *