Дрони зі штучним інтелектом ‒ Нідерланди пропонують Україні своїх спеціалістів

Технології штучного інтелекту для українських дронів зможуть надавати нідерландські IT-компанії

© АрміяInform Технології допоможуть краще використовувати дрони на фронті.

IT-спеціалісти з Нідерландів зможуть співпрацювати з українськими виробниками безпілотників, щоб покращувати роботу дронів за допомогою штучного інтелекту.

Про це розповіла міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен у коментарі для «Радіо Свобода».

«Така співпраця може допомогти збільшити кількість виготовлених БПЛА. Компанія, яка виробляє дрони в Україні, може співпрацювати з нідерландськими фахівцями, які можуть покращити функціонування цих дронів зі штучним інтелектом. Вони використовують технологію нідерландської компанії. І продукт стає кращим, і адаптується також до того, що потрібно на полі бою», – зазначила посадовиця.

Зі слів Оллонгрен, оборонна сфера України має перспективу для розвитку, а виробництво і модернізація дронів є багатонадійним напрямком. Вона додала, що Нідерланди мають знання та досвід, які допоможуть зробити кращі безпілотники.

Раніше Оллонгрен розповіла, що Нідерланди почали передавати Україні безпілотники в рамках коаліції дронів, яку утворили на зустрічі у Рамштайні.

Також вона наголошувала, що надання військової допомоги Україні не повинно мати обмежень. Зокрема мова йде про поставки озброєння, запчастин та підготовку військовослужбовців.

Нагадаємо, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров говорив, що Україна здатна виготовляти два мільйона безпілотників на рік за умови додаткової фінансової підтримки з боку західних країн і бізнесу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *