Матриця 5 – Warner Bros анонсувала вихід п’ятої частини франшизи

Warner Bros. анонсувала вихід п'ятої «Матриці»

Warner Bros. працює над п’ятою «Матрицею» © Warner Bros Фільм вже знаходиться в роботі.

Студія Warner Bros. вирішила повернутися до саги «Матриця». Згідно із заявою, п’ятий фільм франшизи вже знаходиться в роботі, повідомляє Variety.

Водночас у режисерське крісло не повернеться ні Лана, ні Лілі Вачовскі. Сценаристом та режисером п’ятої «Матриці» стане сценарист «Марсіаніна» Дрю Годдард. Лана Вачовскі, яка виступила режисером четвертої частини «Матриця: Воскресіння», що вийшла 2021 року, стане виконавчим продюсером п’ятої стрічки.

Поки невідомо, чи повернуться до своїх ролей Кіану Рівз та Кері-Енн Мосс, які виконали ролі Нео та Трініті у чотирьох частинах «Матриці».

Деталі сюжету нового фільму не розголошують, але президент виробництва Warner Bros. Motion Pictures Джессі Ерман заявив, що він розширить фантастичний всесвіт, не відхиляючись від того, що зробило франшизу успішною.

Годдард був номінований на «Оскар» за сценарій «Марсіаніна» Рідлі Скотта, головну роль у якому зіграв Метт Деймон. Він також був сценаристом фільмів «Кловерфілд» та «Всесвітня війна Z», а також сценаристом та режисером стрічок «Хатина в лісі» та «Погані часи в готелі «Ель Рояль».

Нагадаємо, Warner Bros. анонсувала вихід «Матриці 4» у серпні 2020 року. Очікувалося, що фільм вийде у прокат 21 травня 2021 року, але через пандемію коронавірусу зйомки припиняли.

Антиутопія «Матриця» вийшла на екрани в 1999 році, фільм розповідає про світ, у якому людство поневолено штучним інтелектом. У 2003 році вийшли два сиквела фільму: «Матриця: Перезавантаження» та «Матриця: Революція». Фільми, мультсеріали та комікси «Матриця» заробили понад три мільярди доларів у зборах по всьому світу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *