Картину королеви Данії Маргрете ІІ виставили на аукціон — фото

Картину королеви Данії, яка зреклася престолу, виставили на аукціон

Картину Маргрете ІІ виставили на аукціон © Пресслужба королівської родини Данії Її оцінна вартість становить 11-15 тисяч доларів.

Картину королеви Данії Маргрете II, яка нещодавно зреклася престолу, виставили на аукціон. Її оцінна вартість складає 75-100 тисяч датських крон (11-15 тисяч доларів), повідомляє сайт аукціонного дому Bruun Rasmussen.

Там зазначили, що творчість королеви відома ще з 1980-х років, її полотна часто виставлялися у музеях. Але на продаж картини Маргрете ІІ виставляють дуже рідко.

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість запропонувати цю роботу Її Величності Королеви Маргрете II, що свідчить про її величезну пристрасть і плодючість у мистецтві та творчості. Її велика діяльність у цій галузі давно відома публіці, але ми дуже рідко бачимо її роботи на аукціонах», — заявив Нільс Бо-Хауггорд, фахівець із сучасного мистецтва в Bruun Rasmussen.

Виставлене на аукціон полотно датується 1988 роком. Воно було особистим подарунком королеви своєму тодішньому придворному маршалу Гансу Сьолвхьою і відтоді перебувало у власності його сім’ї.

Bruun Rasmussen

Bruun Rasmussen

«Художні роботи королеви стали відомі широким масам після того, як Її Величність розробила дизайн щорічного різдвяного друку в 1970 році, а наприкінці 1970-х років під псевдонімом створила прототипи ілюстрацій до трилогії Толкіна «Володар кілець»», — заявили в аукціонному домі.

Нагадаємо, 14 січня прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен проголосила Фредеріка X королем – після того, як його мати, королева Маргрете II, офіційно підписала зречення престолу.

Королева оголосила про своє рішення зректися престолу перед Новим роком – після 52 років правління. Вона стала першим датським монархом за майже 900 років, що добровільно відмовився від престолу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *