20 днів у Маріуполі — де подивитися фільм в Україні — список платформ

Володар «Оскара»: де подивитись фільм «20 днів у Маріуполі»

«20 днів у Маріуполі» можна переглянути на онлайн-платформах © Arthouse Traffic Він уже доступний на українських онлайн-платформах.

З 21 березня фільм Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі», який цього року отримав премію «Оскар», можна переглянути на українських онлайн-платформах. Про це повідомляє кінодистриб’ютор «Артхаус Трафік».

Стрічку можна подивитися на платформах Sweet.TV, Megogo, «Київстар ТБ», Takflix та Volia TV. Вона також йде на великих екранах у вибраних кінотеатрах країни. Список кінотеатрів можна переглянути тут.

«20 днів у Маріуполі» – це перший фільм в історії України, який отримав «Оскар». Стрічка розповідає про перші тижні бойових дій у Маріуполі Донецької області під час повномасштабного вторгнення Росії до України у 2022 році.

Над фільмом працювали режисер та фотограф Мстислав Чернов, фотограф Євген Малолєтка та продюсерка та журналістка Василина Степаненко. Вони стали останніми журналістами, які висвітлювали початок знищення Росією Маріуполя – за це усі троє здобули Пулітцерівську премію.

Також у 2024 році їх нагородили Шевченківською премією за серію журналістських матеріалів про облогу Маріуполя, зокрема за фільм «20 днів у Маріуполі».

Стрічка також перемогла у номінації «Найкращий документальний фільм» британської кінопремії BAFTA, а режисер Мстислав Чернов отримав премію Гільдії режисерів США.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *